Разлика помеѓу преработките на „Џон Ленон“

Одземен 71 бајт ,  пред 9 години
с
rv, spam
(→‎Надворешни врски: * [http://www.beatles.ru <u>Fan club Beatles.RU</u>] - №1 (Russia) !)
с (rv, spam)
* [http://www.quasimodobell.com/default.aspx/tabid/130/groupid/918/gingroup/LENNON+JOHN Дискографија на Џон Ленон]
* [http://www.ellispaul.com/index.php?page=songs&display=140 "Кој го уби Џон Ленон"], песна на Елис Пол.
* [http://www.beatles.ru <u>Fan club Beatles.RU</u>] - №1 (Russia) !
 
[[Категорија:Рок музичари]]
31

уредување