Магента: Разлика помеѓу преработките

Додадени 6 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Ја менувам br:Magenta во br:Magenta (liv)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава br:Magenta)
с (r2.7.2) (Робот: Ја менувам br:Magenta во br:Magenta (liv))
[[be:Маджэнта]]
[[bg:Маджента (цвят)]]
[[br:Magenta (liv)]]
[[ca:Magenta]]
[[cs:Purpurová]]
6.013

уредувања