Разлика помеѓу преработките на „Ислам“

Додадени 20 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава kaa:İslam dini
с (Отстрането уредувањето на Octavix (разговор), вратено на последната верзија на Raso mk)
с (r2.7.3) (Робот: Додава kaa:İslam dini)
[[pl:Islam]]
[[pt:Islão]]
[[kaa:İslam dini]]
[[crh:İslâm]]
[[ro:Islam]]
5.830

уредувања