Папа Бенедикт XVI: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Benedicto XVI во tl:Papa Benedicto XVI
с (r2.7.2+) (Робот: Додава pcd:Bénouet XVI)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Benedicto XVI во tl:Papa Benedicto XVI)
[[fi:Benedictus XVI]]
[[sv:Benedictus XVI]]
[[tl:Papa Benedicto XVI]]
[[ta:திருத்தந்தை பதினாறாம் பெனடிக்ட்]]
[[roa-tara:Papa Benedìtte XVI]]
1.760

уредувања