Медицина: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 9 години
с
Робот: Додава ckb:پزیشکی
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава uz:Tibbiyot)
с (Робот: Додава ckb:پزیشکی)
[[sk:Medicína]]
[[sl:Medicina]]
[[ckb:پزیشکی]]
[[sr:Медицина]]
[[sh:Medicina]]
85.496

уредувања