Разлика помеѓу преработките на „Папа Јован VII“

Додадени 5 бајти ,  пред 7 години
с
r2.5.4) (Робот: Ја менувам tl:Juan VII во tl:Papa Juan VII
с (r2.7.2+) (Робот: Менува yo:Pópù Jòhánù 7k)
с (r2.5.4) (Робот: Ја менувам tl:Juan VII во tl:Papa Juan VII)
[[fi:Johannes VII]]
[[sv:Johannes VII]]
[[tl:Papa Juan VII]]
[[th:สมเด็จพระสันตะปาปาจอห์นที่ 7]]
[[uk:Іван VII]]
5.215

уредувања