Разлика помеѓу преработките на „Папа Хормизд“

Додадени 5 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Hormisdas во tl:Papa Hormisdas
с (r2.7.3) (Робот: Додава mzn:هورمیسداس)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Hormisdas во tl:Papa Hormisdas)
[[fi:Pyhä Hormisdas]]
[[sv:Hormisdas]]
[[tl:Papa Hormisdas]]
[[th:สมเด็จพระสันตะปาปาฮอร์มิสดัส]]
[[tr:Hormisdas]]
1.760

уредувања