Папа Феликс IV: Разлика помеѓу преработките

Додадени 5 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Félix IV во tl:Papa Félix IV
с (r2.7.2+) (Робот: Менува yo:Pópù Felix 4k)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Félix IV во tl:Papa Félix IV)
[[fi:Pyhä Felix IV]]
[[sv:Felix IV]]
[[tl:Papa Félix IV]]
[[th:สมเด็จพระสันตะปาปาเฟลิกซ์ที่ 4]]
[[uk:Фелікс IV (III)]]
1.760

уредувања