Разлика помеѓу преработките на „Папа Корнелиј“

Додадени 5 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Cornelio во tl:Papa Cornelio
с (Робот: Додава mzn:کورنلیوس)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Cornelio во tl:Papa Cornelio)
[[fi:Cornelius]]
[[sv:Cornelius (påve)]]
[[tl:Papa Cornelio]]
[[ta:கொர்னேலுயுஸ் (திருத்தந்தை)]]
[[th:สมเด็จพระสันตะปาปาคอร์เนลิอุส]]
1.760

уредувања