Разлика помеѓу преработките на „Папа Зефирин“

Додадени 5 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Ceferino во tl:Papa Ceferino
с (Робот: Додава nds:Zephyrinus)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Ceferino во tl:Papa Ceferino)
[[fi:Pyhä Zephyrinus]]
[[sv:Zephyrinus]]
[[tl:Papa Ceferino]]
[[ta:செஃபிரீனுஸ் (திருத்தந்தை)]]
[[th:สมเด็จพระสันตะปาปาเซฟิรินุส]]
1.760

уредувања