Папа Фабијан: Разлика помеѓу преработките

Додадени 5 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Fabián во tl:Papa Fabián
с (Робот: Додава mzn:فابین)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Fabián во tl:Papa Fabián)
[[fi:Pyhä Fabianus]]
[[sv:Fabianus]]
[[tl:Papa Fabián]]
[[ta:ஃபேபியன் (திருத்தந்தை)]]
[[th:สมเด็จพระสันตะปาปาฟาเบียน]]
1.760

уредувања