Папа Феликс I: Разлика помеѓу преработките

Додадени 5 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Félix I во tl:Papa Félix I
с (r2.7.2+) (Робот: Менува yo:Pópù Felix 1k)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Félix I во tl:Papa Félix I)
[[fi:Pyhä Felix I]]
[[sv:Felix I]]
[[tl:Papa Félix I]]
[[ta:முதலாம் ஃபெலிக்ஸ் (திருத்தந்தை)]]
[[th:สมเด็จพระสันตะปาปาเฟลิกซ์ที่ 1]]
1.760

уредувања