Папа Јулиј I: Разлика помеѓу преработките

Додадени 5 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Julio I во tl:Papa Julio I
с (r2.7.1) (Робот: Менува mr:पोप पहिला ज्युलियस)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Julio I во tl:Papa Julio I)
[[fi:Pyhä Julius I]]
[[sv:Julius I]]
[[tl:Papa Julio I]]
[[ta:முதலாம் ஜூலியுஸ் (திருத்தந்தை)]]
[[th:สมเด็จพระสันตะปาปาจูเลียสที่ 1]]
1.760

уредувања