Папа Евсевиј: Разлика помеѓу преработките

Додадени 5 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Eusebio во tl:Papa Eusebio
с (r2.7.2+) (Робот: Додава mzn:اوزبیوس)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Eusebio во tl:Papa Eusebio)
[[fi:Eusebius (paavi)]]
[[sv:Eusebius]]
[[tl:Papa Eusebio]]
[[ta:யூசேபியஸ் (திருத்தந்தை)]]
[[th:สมเด็จพระสันตะปาปายูเซบิอุส]]
1.760

уредувања