Разлика помеѓу преработките на „Папа Антер“

Додадени 5 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Antero во tl:Papa Antero
с (r2.7.3) (Робот: Брише es:Antero)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Antero во tl:Papa Antero)
[[fi:Anterus]]
[[sv:Anterus]]
[[tl:Papa Antero]]
[[ta:அந்தேருஸ் (திருத்தந்தை)]]
[[th:สมเด็จพระสันตะปาปาแอนเทรุส]]
1.760

уредувања