Разлика помеѓу преработките на „Папа Агапит I“

Додадени 5 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Agapito I во tl:Papa Agapito I
с (r2.7.2+) (Робот: Менува yo:Pópù Agapetus 1k)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Agapito I во tl:Papa Agapito I)
[[fi:Agapetus I]]
[[sv:Agapetus I]]
[[tl:Papa Agapito I]]
[[th:สมเด็จพระสันตะปาปาอกาเปตุสที่ 1]]
[[uk:Агапіт I]]
1.760

уредувања