Разлика помеѓу преработките на „640-ти п.н.е.“

Додадени 16 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава pt:647 a.C.
с (r2.7.3) (Робот: Менува fr:Années 640 av. J.-C.)
с (r2.7.2) (Робот: Додава pt:647 a.C.)
[[ms:640-an SM]]
[[uz:Mil. av. 640-lar]]
[[pt:647 a.C.]]
[[ru:640-е годы до н. э.]]
[[sk:40. roky 7. storočia pred Kr.]]
5.665

уредувања