Разлика помеѓу преработките на „Костарика“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам pa:ਕੋਸਟਾ ਰੀਕਾ во pa:ਕੋਸਤਾ ਰੀਕਾ
(Откажано уредувањето 2835352 на уредникот 95.86.51.38 (разговор))
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам pa:ਕੋਸਟਾ ਰੀਕਾ во pa:ਕੋਸਤਾ ਰੀਕਾ)
[[or:କୋଷ୍ଟାରିକା]]
[[uz:Kosta Rika]]
[[pa:ਕੋਸਟਾਕੋਸਤਾ ਰੀਕਾ]]
[[pnb:کوسٹا ریکا]]
[[pap:Costa Rica]]
3.781

уредување