Разлика помеѓу преработките на „Папа Лав XIII“

Одземени 2 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:León XIII во tl:Leo XIII
с (r2.7.3) (Робот: Додава he:לאו השלושה עשר)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:León XIII во tl:Leo XIII)
[[fi:Leo XIII]]
[[sv:Leo XIII]]
[[tl:LeónLeo XIII]]
[[th:สมเด็จพระสันตะปาปาลีโอที่ 13]]
[[uk:Лев XIII]]
126.000

уредувања