Разлика помеѓу преработките на „Состен“

Додадени 6 бајти ,  пред 7 години
с
Отстрането уредувањето на Bjankuloski06 (разговор), вратено на последната верзија на ZéroBot
с (Отстрането уредувањето на Bjankuloski06 (разговор), вратено на последната верзија на ZéroBot)
{{Античка Македонија-никулец}}
 
[[Категорија:Кралеви на АнтичкаКралството Македонија]]
[[Категорија:Антигонидска династија]]