Разлика помеѓу преработките на „Фурка“

Додадени 12 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам en:Furka во en:Furka (Macedonia)
с (Робот: Ја менувам Категорија:Села во Република Македонија во Категорија:Села во Македонија)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам en:Furka во en:Furka (Macedonia))
 
[[bg:Фурка (Община Дойран)]]
[[en:Furka (Macedonia)]]
[[fr:Fourka]]
[[sq:Furka]]
4.229

уредувања