Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Виченца“

с
r2.7.3) (Робот: Додава tr:Kategori:Vicenza
с (r2.7.1) (Робот: Додава la:Categoria:Vicetia)
с (r2.7.3) (Робот: Додава tr:Kategori:Vicenza)
[[ru:Категория:Виченца]]
[[sv:Kategori:Vicenza]]
[[tr:Kategori:Vicenza]]
[[uk:Категорія:Віченца]]
[[vec:Categoria:Vicensa]]
3.781

уредување