Отвори го главното мени

Промени

Одземени 15 бајти ,  пред 6 години
с
r2.7.3) (Робот: Брише ko:2077년
[[eo:2077]]
[[fr:2077]]
[[ko:2077년]]
[[hr:2077.]]
[[nah:2077]]
125.600

уредувања