Адамстаун: Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам ar:آدمزتاون во ar:آدمزتاون، جزر بيتكيرن
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам sv:Adamstown во sv:Adamstown, Pitcairnöarna)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам ar:آدمزتاون во ar:آدمزتاون، جزر بيتكيرن)
 
[[af:Adamstown]]
[[ar:آدمزتاون، جزر بيتكيرن]]
[[ar:آدمزتاون]]
[[az:Adamstaun]]
[[zh-min-nan:Adamstown]]
127.214

уредувања