Разлика помеѓу преработките на „Мелани Амаро“

с
r2.7.1) (Робот: Додава fi:Melanie Amaro
(интервики, изменета категоризација, граматички поправки, викификација, промени во стилот, средување на инфокутија)
с (r2.7.1) (Робот: Додава fi:Melanie Amaro)
[[he:מלאני אמרו]]
[[kk:Мелани Амаро]]
[[fi:Melanie Amaro]]
[[sv:Melanie Amaro]]
34.422

уредувања