Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Географски никулци за Јапонија“

с
r2.7.3) (Робот: Додава vi:Thể loại:Sơ khai địa lý Nhật Bản
(Создадена страница со: {{категорија за никулци|article=географијата на Јапонија|newstub=...)
 
с (r2.7.3) (Робот: Додава vi:Thể loại:Sơ khai địa lý Nhật Bản)
[[tg:Гурӯҳ:Мақолаҳои нопурра аз ҷуғрофияи Ҷопон]]
[[uk:Категорія:Незавершені статті з географії Японії]]
[[vi:Thể loại:Sơ khai địa lý Nhật Bản]]
[[zh:Category:日本地理小作品]]
3.781

уредување