Filipmkd1

Членува од 8 септември 2012
Додадени 4 бајти ,  пред 9 години
с
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Babel|mk|en-3|}} * '''Филип Маркоски''' * електронска пошта: ''markoski_filip@yahoo.com'')
 
сНема опис на уредувањето
{{Babel|mk|en-3|sr-2}}
* '''Филип Маркоски'''
* електронска пошта: ''markoski_filip@yahoo.com''
377

уредувања