Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Mimi1106“

Создадена страница со: {{Subst:добредојде|Kekev}}
(Создадена страница со: {{Subst:добредојде|Kekev}})
(нема разлика)
2.148

уредувања