Разлика помеѓу преработките на „Ѓорѓи I (Грција)“

с
r2.5.4) (Робот: Ја менувам tr:I. George (Yunanistan Kralı) во tr:I. George (Yunanistan)
с (Робот: Додава an:Chorche I de Grecia)
с (r2.5.4) (Робот: Ја менувам tr:I. George (Yunanistan Kralı) во tr:I. George (Yunanistan))
[[sv:Georg I av Grekland]]
[[th:พระเจ้าจอร์จที่ 1 แห่งกรีซ]]
[[tr:I. George (Yunanistan Kralı)]]
[[uk:Георг I (король Греції)]]
[[vi:Georgios I của Hy Lạp]]
5.215

уредувања