Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Лебед (соѕвездие)“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Ја менувам ko:분류:고니자리 во ko:분류:백조자리
с (r2.7.3) (Робот: Додава lb:Kategorie:Stärebild Cygnus)
с (r2.7.1) (Робот: Ја менувам ko:분류:고니자리 во ko:분류:백조자리)
[[fr:Catégorie:Constellation du Cygne]]
[[gl:Categoría:Constelación de Cygnus]]
[[ko:분류:고니자리백조자리]]
[[hr:Kategorija:Labud (zviježđe)]]
[[id:Kategori:Rasi bintang Cygnus]]
1.372

уредувања