Гренобл: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Додава uz:Grenoble
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам az:Qrenobl во az:Qrönobl)
с (Робот: Додава uz:Grenoble)
[[nn:Grenoble]]
[[oc:Grenòble]]
[[uz:Grenoble]]
[[pnb:گرینوبل]]
[[pl:Grenoble]]
85.496

уредувања