Разлика помеѓу преработките на „ФК Лестер Сити“

Додадени 188 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
{{Fs player|no=10|pos=MF|nat=WAL|name=[[Енди Кинг]]}}
{{Fs player|no=11|pos=MF|nat=ENG|name=[[Лојд Дајер]]}}
{{Fs mid}}
{{Fs player|no=12|pos=DF|nat=IRL|name=[[Шон Сент-Леџер]]}}
{{Fs mid}}
{{Fs player|no=13|pos=GK|nat=IRL|name=[[Конрад Логан]]}}
{{Fs player|no=14|pos=FW|nat=ENG|name=[[Мартин Вагорн]]}}
{{Fs player|no=15|pos=DF|nat=ENG|name=[[Мајкл Кин]]}}
{{Fs player|no=16|pos=MF|nat=ENG|name=[[Мати Џејмс]]}}
{{Fs player|no=17|pos=MF|nat=SCO|name=[[Пол Галагер]]}}
{{Fs player|no=18|pos=FW|nat=GHA|name=[[Џефри Шлуп]]}}
{{Fs player|no=19|pos=MF|nat=ENG|name=[[Ричи Веленс]]}}
{{Fs player|no=22|pos=DF|nat=ENG|name=[[Лајам Мур]]}}
{{Fs player|no=24|pos=MF|nat=FRA|name=[[Ентони Кнокер]]}}
{{Fs player|no=29|pos=FW|nat=HUN|name=[[Марко Футаш]]}}
{{Fs player|no=35|pos=FW|nat=ENG|name=[[Дејвид Наџент]]}}
{{Fs player|no=39|pos=FW|nat=NZL|name=[[Крис Вуд]]}}
{{Fs end}}