Разлика помеѓу преработките на „Викторија Сикрет“

додаден/изменет шаблон
с (r2.7.2+) (Робот: Додава en:Victoria's Secret)
(додаден/изменет шаблон)
{{внимание}}
{{pp-move-vandalism|small=yes}}
{{викификација}}
{{Infobox company
|company_logo = [[File:Victoria's Secret logo.svg|200px]]
2.148

уредувања