Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Кандидати за избрана статија/Владимир Комаров“

нема опис на уредувањето
#{{За}}--<big><font face="Monotype Corsiva">[[Корисник:MacedonianBoy|Никола]] <sup>[[Разговор со корисник:MacedonianBoy|Стоіаноски]]</sup></font></big> 22:44, 6 јануари 2013 (CET)
#{{За}}--[[User:Kiril Simeonovski|Kiril Simeonovski]] <small>([[User talk:Kiril Simeonovski|разговор]])</small> 10:49, 9 јануари 2013 (CET)
#{{За}}-- [[User:Kekev|Kekev]] <small>([[User talk:Kekev|разговор]])</small> 19:11, 9 јануари 2013 (CET)
 
=== Против ===
2.148

уредувања