Разлика помеѓу преработките на „1714“

Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
Бот Додава: vls:1714 Брише: lmo:1714
с (Бот Додаје: sa:१७१४)
с (Бот Додава: vls:1714 Брише: lmo:1714)
[[la:1714]]
[[lb:1714]]
[[lmo:1714]]
[[lt:1714]]
[[map-bms:1714]]
[[uz:1714]]
[[vec:1714]]
[[lmovls:1714]]
[[zh:1714年]]
[[zh-yue:1714年]]
6.250

уредувања