Разлика помеѓу преработките на „Инстаграм“

Одземени 74 бајти ,  пред 8 години
отстранети шаблони
с (Вик Ретлхед ја премести страницата Instagram на Инстаграм)
(отстранети шаблони)
{{без извори}}
{{внимание}}
{{викифицирање}}
{{Infobox software
| name = Инстаграм
2.148

уредувања