Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Kekev“

нема опис на уредувањето
(→‎HEJ: ново заглавие)
 
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Macedonian_writers#T
 
:Прати ми линк од сликата. [[User:Kekev|Kekev]] <small>([[User talk:Kekev|разговор]])</small> 17:16, 8 јануари 2013 (CET)
2.148

уредувања