Разлика помеѓу преработките на „Џејсон Њустед“

Додадени 87 бајти ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
[[Категорија:Родени во 1963 година]]
[[Категорија:Американски музичари]]
[[Категорија:Американски хеви метал гитаристи]]
[[Категорија:Членови на Metallica]]