Токо Каудио: Разлика помеѓу преработките

Додаден 11 бајт ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам la:Toccum во la:Toccum (Campania)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава la:Toccum)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам la:Toccum во la:Toccum (Campania))
[[it:Tocco Caudio]]
[[kk:Токко-Каудио]]
[[la:Toccum (Campania)]]
[[lmo:Tocco Caudio]]
[[hu:Tocco Caudio]]
127.228

уредувања