Википедија:Рецензија: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Робот: Додава hy, ko, lv, pl; брише simple; менува el, fr, he)
сНема опис на уредувањето
! <h2 style="margin:0;background-color:#E0F2CE;font-size:150%;font-weight:bold;border:1px solid #B1BFA3;text-align:center;color:#000;padding:0.2em 0.4em;">Список на активни рецензии</h2>
|-
|style="color:#000"|{{кратенка|ВП:НРЕЦ}}<small>Во продолжение се дадени сите моментални рецензии во формат <code>Википедија:Рецензија/ИМЕНАСТАТИЈА/архиваN</code>.<br/> {{purgeисчисти|Исчистете ја меморијата за страницава}} за да го обновите списокот.</small>
----
'''<categorytree mode=pages hideroot=on>Википедија:Моментални рецензии</categorytree>'''