Отвори го главното мени

Промени

Одземени 13 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Брише: lmo:1539
[[la:1539]]
[[lb:1539]]
[[lmo:1539]]
[[lt:XVI amžiaus 4-as dešimtmetis#1539]]
[[map-bms:1539]]
6.250

уредувања