Разлика помеѓу преработките на „Инстаграм“

Додадени 74 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
(изменета категоризација, интервики, додаден/изменет шаблон)
{{без извори}}
{{внимание}}
{{викифицирање}}
{{Infobox software
| name = Инстаграм