Разлика помеѓу преработките на „Балтичко Море“

Додадени 36 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ckb:زەریاری باڵتیک
с
с (r2.7.3) (Робот: Додава ckb:زەریاری باڵتیک)
[[hsb:Baltiske morjo]]
[[hr:Baltičko more]]
[[ilo:Baybay Baltiko]]
[[io:Baltiko]]
[[ilo:Baybay Baltiko]]
[[id:Laut Baltik]]
[[ia:Mar Baltic]]
[[sl:Baltsko morje]]
[[szl:Bałtycke Morze]]
[[ckb:زەریاری باڵتیک]]
[[sr:Балтичко море]]
[[sh:Baltičko more]]