Отвори го главното мени

Промени

Одземени 13 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Брише: lmo:1442
[[la:1442]]
[[lb:1442]]
[[lmo:1442]]
[[lt:XV amžiaus 5-as dešimtmetis#1442]]
[[map-bms:1442]]
6.250

уредувања