Разлика помеѓу преработките на „795“

Додадени 12 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава mhr:795
с (Робот: Брише ang:795 (deleted))
с (r2.7.3) (Робот: Додава mhr:795)
[[be-x-old:795]]
[[bh:७९५]]
[[bg:795]]
[[bs:795]]
[[br:795]]
[[bg:795]]
[[ca:795]]
[[cv:795]]
[[nrm:795]]
[[oc:795]]
[[mhr:795]]
[[uz:795]]
[[pi:७९५]]
109.264

уредувања