Хелена (Монтана): Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам sco:Helena (Montana) во sco:Helena, Montana
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава sco:Helena (Montana))
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам sco:Helena (Montana) во sco:Helena, Montana)
[[qu:Helena (Montana)]]
[[ru:Хелена (Монтана)]]
[[sco:Helena, (Montana)]]
[[sq:Helena (Montana)]]
[[scn:Helena (Montana)]]