Разлика помеѓу преработките на „Сена“

Одземен 1 бајт ,  пред 7 години
с
r2.7.2+) (Робот: Ја менувам az:Sena во az:Sen
с (r2.7.2) (Робот: Додава an:Río Sena)
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам az:Sena во az:Sen)
[[an:Río Sena]]
[[arc:ܣܢ (ܢܗܪܐ)]]
[[az:SenaSen]]
[[bn:সেন নদী]]
[[zh-min-nan:Seine Hô]]
125.988

уредувања