Разлика помеѓу преработките на „Неврокоп (општина)“

с
r2.7.1) (Робот: Ја менувам ro:Obștina Goțe Delcev во ro:Comuna Goțe Delcev
с (Отстрането уредувањето на 31.11.114.106 (разговор), вратено на последната верзија на Nauka)
с (r2.7.1) (Робот: Ја менувам ro:Obștina Goțe Delcev во ro:Comuna Goțe Delcev)
[[it:Goce Delčev]]
[[pl:Gmina Goce Dełczew]]
[[ro:ObștinaComuna Goțe Delcev]]
[[ru:Гоце-Делчев (община)]]
[[sr:Општина Гоце Делчев]]
34.422

уредувања