Нил Армстронг: Разлика помеѓу преработките

Додадени 33 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава ba:Нил Армстронг
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ba:Нил Армстронг)
[[bn:নিল আর্মস্ট্রং]]
[[zh-min-nan:Neil Armstrong]]
[[ba:Нил Армстронг]]
[[be:Ніл Армстранг]]
[[be-x-old:Ніл Армстранг]]
127.411

уредување