Разлика помеѓу преработките на „1494“

Додадени 16 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1494年
с (Робот: Додава se:1494)
с (r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1494年)
[[ru:1494 год]]
[[sah:1494]]
[[se:1494]]
[[sa:१४९४]]
[[sq:1494]]
[[sl:1494]]
[[sr:1494]]
[[se:1494]]
[[sh:1494]]
[[su:1494]]
[[vls:1494]]
[[war:1494]]
[[wuu:1494年]]
[[yo:1494]]
[[zh-yue:1494年]]
126.044

уредувања